KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12144149

nr 1214 4149

Träsnitt

2 st, Inga Lindén, Blommor, signerad. Motivet: 19x13

måndag 29 oktober 2018
kl 19:13:41